Teknik Boru Endüstriyel’den Dünya Kalitesinde Ürünler

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Sektörde 40 yılı aşan iş tecrübesi ve uzmanlığı ile 2010 yılında İzmir Işıkkent’te faaliyete başlayan Teknik Boru Endüstriyel Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş dünya kalitesindeki ürünleri müşterilerine sunmaya devam ediyor. 

Yalın, atak, hızlı, etkin iş süreçleri ile pazarda fark yaratan firmanın Kurucu Ortaklarından ve Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü ile bir söyleşi gerçekleştirdik. 

Teknik Boru Endüstriyel olarak ürün guruplarınızdan bahseder misiniz?  

Borusan Mannesman Boru ana bayiliğimiz Aydın Boru, Aydın Global, Unival Giacomini, Saytek Metal, Siemens, Mas-Daf Pompa Sistemleri, Batu Vana, Norm Bağlantı Elemanları, ODE Yalıtım bayilikleri faaliyetine devam etmektedir. 

• Boyuna kaynaklı ve spiral kaynaklı çelik borular, 

• Pe Kaplı / İç epoksi kaplı Çelik Borular 

• Sertifikalı Çelik Çekme Borular 

• Pik Atık Su Boruları

• PPRC-PE Borular

• Su, Gaz, Buhar Vanaları 

• Yangın korunum sistemleri

• Otomasyon Sistemleri Ekipmanları

• Pompa Sistemleri

• Dövme Boru Bağlantı Parçaları

• Askı Kelepçe Sistemleri ve Fittings Ürünleri 

• Sismik Gurubu 

• Yalıtım ürün gurubu 

Faaliyet alanınızda ağırlıklı olarak hangi sektörler var?

Yurt içi ve yurt dışı projelere endüstri, enerji, yangın güvenlik ve HVAC yalıtım otomasyon konularında yaklaşık 15 bin çeşit ürün gurubumuz ile değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. 

Ürünlerimizin kullanıldığı alanlar: rafineriler, enerji santralleri, havaalanları, entegre sağlık kampusları, üniversiteler, üretim tesisleri,  yüksek binalar, tatil köyleri ve oteller, alışveriş merkezleri

Sektörde Teknik Boru Endüstriyel neden tercih ediliyor?

Teknik Boru Endüstriyel,  dünya kalitesindeki ürün gurupları ile yurt içi ve yurt dışı piyasaları anlık takip ederek iş ortaklarına katma değer sağlar. 

Satış öncesi ve satış sonrası operasyonel ve teknik desteklerimizle müşterilerimizin süreçlerini kolaylaştırmak hedefimizdir. Projelerde tek bir satın alma ile ekonomik, hızlı ve yalın süreç sağlarız. 

Değişen konjöktürlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak güvenli çözümler sunarız.

Yalın ve etik yapımız, takım çalışmasına yatkınlığımız, sürekli gelişim ve değişime açık sistemimizde konularında yetkin değerli çalışma arkadaşlarımız daima müşterilerimize öngörüleri doğrultusunda en uygun çözümleri sunmak uğraşındadır.  

Müşterilerimize konularında dünya kalitesindeki ürün gurupları sunuyoruz.  

2013 yılı başında devreye aldığımız Çelik Çekme Boru Merkezimizin yanı sıra “Pompa, Vana ve Yangın Güvenlik Merkezi”mizi 2014 yılında genişleterek devreye aldık. 

Tüm süreçlerimizi oluşturduğumuz otomasyon sistemi ile ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile yönetiyoruz. 

Faaliyetlerimiz içerisinde çelik çekme boru ürün gurubumuz önemli yer tutmaktadır. Kullanım yerlerine uygun specler, norm ve istenen kalitelere uygun malzemeleri sertifikaları ile zamanında teslimatlarla müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Buhar ve kızgın yağ, su, gaz vb. akışkanlarla ilgili hatlarda kullanılan çelik çekme borular, vana gurupları ve bağlantı elemanları gibi ürün guruplarımız ile hizmet sunuyoruz.

Yurt dışı pazarlara girmeyi planlıyor musunuz? 

2017 yılı içerisinde ihracat hedefimizi istediğimiz seviyede gerçekleştirdik. 

2018 de daha farklı ülkelerde olarak ihracatımızı önceki yıla göre arttırma hedefimiz var. 

Türk Patent Enstitüsü’nden aldığınız Faydalı Modelinizin konusu nedir? 

Teknik Boru Doğalgaz Borusu Uzatma – Birleştirme Parçası Faydalı Modelimiz Çelik Doğalgaz hatlarında hattın güvenliğini arttıran bir üründür. 

Teknik Boru Doğalgaz Borusu Uzatma Birleştirme Parçası hattın uzun süre problemsiz ve güvenli çalışmasını temin ederek, tesisatlarda zaman ve işçilikten kazanç, yüksek bulunabilirlik oranı bulunabilirlik ve kısa sürede teslimat ile sektörde güvenle kullanılmaktadır. 

Sektörde yurt içi ve yurt dışı taleplerde durum nedir? 

İnşaat ve enerji sektörü son yıllarda kendini sürekli yenileyen değişimler sergilemektedir. Bu değişimleri anlık izleyen inşaat, proje firmalarınız önemli yurt içi ve yurt dışı projelerde kendi branşlarında farklılıklar getirerek sektörde ön plana çıkmaktadır.

İnşaat ve Enerji sektöründeki olumlu değişimler ürün guruplarına farklılıklar getirdiği kadar ürün gurupları, işçilik ve uygulamalarda kalite bilincini geliştirmektedir. 

2018 yılında küresel ekonomilerdeki değişimlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlara olumlu yansımasını diliyoruz. 

Yurt dışı ve yurt içinde önemli projelerde yer alan inşaat ve enerji gurubu firmalarımız sektöre güven ve dinamizm kazandırmaktadır. 

Bu firmalarımızın 2018 yılında giderek daha önemli projelere imza atması hepimizin beklentisidir.  

Yurt içi inşaat sektöründe büyümede son dönemde hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları da önemli rol oynamıştır. Kentsel dönüşüm projelerinin artışı inşaat sektörünün tüm alt sektörlerine canlılık getirmiştir, getirmeye devam edecektir. 

Yıl içerisinde planlanmış makro projelerin start alması bu ivmeyi daha da olumlu yönde arttıracaktır.  

Son olarak söylemek istedikleriniz? 

Kaliteli ürün ve kaliteli işçilik ve uygulama kalite bilincinin artmasını sağlamaktadır. Kalitesiz ürünler ve uygulamalar nedeni ile ülke olarak kayıplarımızın büyük olduğu hepimizce bilinmektedir. Kalite bilincinin artması için hepimize önemli görevler düşmektedir.

Bu bilinçle ürettikleri, satın aldıkları ürünlerin ve sundukları hizmetin, kalitesi ile her zaman gurur duyan firmaların giderek artması yarınlara daha güvenle bakmamızı sağlayacaktır.   

Birçok önemli projede Teknik Boru Endüstriyel güveni ve deneyimini tercih eden müşterilerimize ve bu güvenin oluşmasında değerli katkıları olan tedarikçilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

Teknik Boru ailesi olarak bizlere bu sayınızda yer verdiğiniz için teşekkür eder,  sektörümüze başarılı bir yıl dileriz.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

    

Anbarapor'dan

May 09 2019 0
Sıradan Olmayan Projelerin Ofisi: Teğet Mimarlık
Konuttan opera binasına, renovasyondan müzeye, yurtiçinden yurtdışına, çoğu sosyal sorumluluk projesi olan birçok yapı tasarlayan Teğet Mimarlık, İzmir Opera Binası projesi ile birçok nedenden dolayı…

Teşvik

Ağustos 06 2019 0
Nisan Ayında 451 Firmaya Teşvik Belgesi Verildi
Nisan ayında 451 kurum ve kuruluşa, çeşitli vergi istisna ve…
Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.