Havalandırma Sistemlerinde 1. Sınıf Kalite: Vensa Klima

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Havalandırma sistemleri konusunda faaliyet gösteren Vensa Klima, geniş ürün gamı, çevreci ve yenilikçi yaklaşımı ile sektörde birinci sınıf kalitede ürünler sağlıyor.
Havalandırma Tesisatı sektöründe hizmet veren Vensa Klima, havalandırma cihazları, ekipmanları ve aksesuarları üretimi ile hizmet vermektedir. Vensa Klima Ltd. Şti., Ankara - Esenboğa yolu üzeri Pursaklar Sanayi Sitesi Bölgesinde 6000 m2 kapalı 2000 m2 açık alanda faaliyet göstermektedir. Vensa Klima, iç hava kalitesi ve enerji korunma kalitesine verdiği önem nedeni ile havalandırma cihazları ve ekipmanları üretimine hız vermiştir. Klima Santralleri - Isı Geri Kazanım Cihazları - Hücreli Aspiratörler - Kanal Tipi Aspiratörler - Çatı Tipi Aspiratörler Elektrikli Isıtıcılar - Hava Damperleri gibi birçok ürünün imalatı yapılmakta ve yeni ürünlerin tasarımlarını gerçekleştirme aşamasındadır. Havalandırma cihazlarını yüksek kaliteli üretimini yapmakta ve ekipman olarak susturucu damperler, plenumbox, izoleli - izolesiz filtre kutuları kaset tipi filtre ve havalandırma aksesuarlarını titizlikle ve özenle imal edilmektedir. Bu imalatları gerçekleştirirken, birincil hedefimiz kaliteli ve standartlara uygun ürünler üretmek ve sunmaktır. Bu bakış açısıyla ürünlerimizde kullanılan tüm yerli malzemeler TSE-CE-ISO belgeli, ithal malzemeler ise EN ormlarına uygundur. Tüketici çıkarlarını koruyan, güvenli ürünler prensibi ile Vensa Klima çalışmalarına devam etmektedir. Vensa Klima çalışmalarına dayanan yüksek kaliteli havalandırma cihaz ve aksesuarlarnın zamanında teslim ve servis anlayışı ilkesiyle müşterilerinin memnuniyeti için çalışacaktır.
Çevreci değişim, Vensa Klima’nın çevreye duyarlı yönetim taahhüdünü ifade eder. Bu program yenilikçi çevre teknolojilerinin ve üretim uzmanlığı ile gerçekleştirilecek daha yeşil bir gelecek içindir. Vensa Klima, evler, ofisler, işletmeler genel alt yapı araştırmaları da dahil geniş bir yelpazede teknoloji ve çözümler sağlayarak çevreci bir toplum oluşturmayı hedeflemektedir. Küresel bir şirket olarak amacımız düşük karbondioksit emisyonları ve yüksek geri dönüşüm oranlarına sahip bir dünya hedeflerine ulaşmada önemli bir katı yapmaktadır.
“Farklı endüstriler için uygulanabilir çevresel çözümler.” Vensa kuruluşundan bu zamana farklı endüstriler için uygulanabilir çevresel çözümleri kendine bir görev edinmiştir. Vensa’nın hayali insanlar için daha yaşanılabilir bir ortam oluşturmaktır. Aynı akıl ve düşünce ile farklı endüstriler için çevresel çözümler sağlarken ekoloji ve enerji verimliliğini sağlamaktadır.
Vensa yüksek kalitede yenilik platformu üzerinde kurulmuş anahtar ve ileriye yönelik ana teknolojilere sahiptir. Vensa büyümeye devam ederken mükemmel sanayi ve nans sistemi ile endüstriyelleşmiş ve pazar değerlerine göre daha iyi hizmet vermektedir.
Vensa Klima ürettiği cihazlarla mükemmel çevre uygulanabilirliği ve olabildiğince akıllı kontrol üniteleriyle hem rekabetçi ve hem de yenilikçi üretimler yapmaktadır.
Müşteri isteğine göre tasarlanmış üst kalitede ürünler ve servis ağı sağlanmaktadır.
Vensa Klima farklı endüstriler için yaptığı uygulamalarda sektörde lider konumdadır. Bütün mekânlar için doğru tasarlanmış ürünleri müşterilere doğru zamanda temin edilmektedir.
Kalite Belgelerimiz
Türk Standartları Ensitüsü 068477-TSEK-05-01
• Türk Standartları Ensitüsü 068477-TSEK-01-02
• Türk Standartları Ensitüsü 068477-TSEK-03-02
• Benart Klima Santrali CE Belgesi
•Benart Duman Tahliye CE Belgesi
 • Benart Isı Geri Kazanım Cihazı CE Belgesi
• DIN EN ISO 9001:2015

Bu kategoriden diğerleri: « 1977’den Bu Yana Emsa Jeneratör

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

    

Anbarapor'dan

May 09 2019 0
Sıradan Olmayan Projelerin Ofisi: Teğet Mimarlık
Konuttan opera binasına, renovasyondan müzeye, yurtiçinden yurtdışına, çoğu sosyal sorumluluk projesi olan birçok yapı tasarlayan Teğet Mimarlık, İzmir Opera Binası projesi ile birçok nedenden dolayı…

Teşvik

Ağustos 06 2019 0
Nisan Ayında 451 Firmaya Teşvik Belgesi Verildi
Nisan ayında 451 kurum ve kuruluşa, çeşitli vergi istisna ve…
Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.